NAŠE VÍNA

nálohy 2022

„Cuvée ze starých keřů tradičních odrůd, ve kterém se projevuje zemitá vůně a chuť typická pro viniční trať Nálohy.


Alkohol: 13,0 %

Zbytkový cukr: 0,5 g/l

Kyseliny: 6,3 g/l

RYZLINK RÝNSKÝ 2022

Ryzlink rýnský vyzrálý na jemných kvasničních kalech s opojnou vůní a výraznou chutí. Tento královský ryzlink rozhodně stojí za ochutnání! Jde o víno s takovým extraktem, že by se dalo kousat.

Alkohol: 13,5 %

Zbytkový cukr: 0,7 g/l

Kyseliny: 7 g/l

Pálava 2022

„Naše Pálava je jiná. Má plné tělo, vysoký obsah alkoholu a voní jako rozkvetlá růže. Obsahuje jen nezbytně nutný zbytkový cukr pocházející z přezrálých hroznů. Jde o nebezpečnou zbraň, která dokáže udělat z běžného rande divokou párty. Prodáváme jen osobám starším 21 let.

Alkohol: 15,0 %

Zbytkový cukr: 8,7 g/l

Kyseliny: 6,3 g/l

TERASY 2022

Víno vyrobené z hroznů z více jak 50 let starých keřů, které rostou na příkrých terasách s písčitým podložím. Jde o elegantní víno s květinovou vůní a dlouhou dochutí.

Alkohol: 13,0 %

Zbytkový cukr: 5,8 g/l

Kyseliny: 6 g/l

nálohy 2021

Nálohy 2021, Vinařství S. Lorenz Šaratice

Naše výběrové cuvée ze starých hlav, které zastírá odrůdové charakteristiky a upřednostňuje projev terroir viniční trati Nálohy.

Alkohol: 13,5 %

Zbytkový cukr: 1,2 g/l

Kyseliny: 5,6 g/l

RYZLINK RÝNSKÝ 2021

Ryzlink rýnský 2021, Vinařství S. Lorenz Šaratice

Ryzlink sklizený při cukernatosti 23 °NM, který zrál 10 měsíců na kvasnicích, díky čemuž získal typickou máslovou příchuť.

Alkohol: 13,5 %

Zbytkový cukr: 0,5 g/l

Kyseliny: 4,6 g/l

Granát 2021

Výběrové cuvée Zweigeltrebe + Cabernet Moravia ze starých hlav s přísně redukovanou násadou hroznů. Víno zrálo rok v nevypáleném dubovém sudu, ze kterého bylo lahvováno přímo bez filtrace. Má temně granátovou barvu a ve vůni a chuti se v něm snoubí tmavé bobulové ovoce s tóny dřeva.

Alkohol: 13,4 %

Zbytkový cukr: 0,0 g/l

Kyseliny: 5,7 g/l

RULANDSKÉ MODRÉ 2021

 

„Výrazně ovocné Rulandské modré s tóny dřeva a vysokým obsahem alkoholu. Víno zrálo v dubovém sudu.

 

Alkohol: 15,0 %

Zbytkový cukr: 0,5 g/l

Kyseliny: 7,5 g/l

Jarní degustační bedýnka obsahuje vybranou řadu vín z ročníků 2021 a 2022. Tato bedýnka obsahuje čtyři bílá vína ročníku 2022 a dvě červená vína ročníku 2021. Můžete ochutnat tradiční cuvée Nálohy, elegantní cuvée Terasy, extraktivní Ryzlink rýnský, opojnou Pálavu elegantního cuvée Terasy, výběrové cuvée Granát a ovocné Rulandské modré.

 

Dárkový set vín obsahuje Rulandské modré 2021, Nálohy 2022 a Pálavu 2022. Ideální pro milovníky suchých bílých vín a vyzrálého červeného vína v dubovém sudu.

 

nákup vín

Pro objednání vína nám, prosím, vyplňte formulář níže. Objednávka je nezávazná. Každému zákazníkovi se ozveme individuálně a dohodneme doručení vín.


  (*) ZPŮSOB DORUČENÍ

  Osobní vyzvednutí – zdarma. Jakýkoliv počet lahví je možné vyzvednout buď na adrese Zahradní 356, Šaratice, nebo v Dolních Břežanech u Prahy (ELI-Beamlines).

  Předání na rozvážkové trase (Šaratice a okolí, Luleč, Vyškov, jižní část Brna, dálnice D1, Praha 4, Praha 11, Praha 12, Praha-Libuš, Praha-Kunratice, Jesenice, Dolní Břežany a okolí). Jde o místa, kterými často projíždíme. Rozvážíme zdarma, ale prosíme o vstřícnost při domlouvání místa setkání a trochu trpělivosti. 🙂 Minimální odebrané množství dle zajížďky (obvykle 6 lahví).

  Doprava kurýrní službou – možné objednávat pouze násobky 6 lahví (klidně mix různých druhů vín). Poštovné a balné 200 Kč za 1 karton (6 lahví) + každý další karton 100 Kč. Platba je možná pouze bankovním převodem. Objednávku zasíláme po připsání platby na účet.

  FIREMNÍ VÍNA

  Víno jako firemní dárek je vhodnou formou poděkování pro Vaše klienty či obchodní partnery. Mimořádné a neopakovatelné víno totiž velmi dobře vyjádří Vaši úctu k danému partnerovi a pobídne k rozvoji další spolupráce. Vaše značka pak bude v záplavě firemních dárků nepřehlédnutelná a dobře zapamatovatelná.

  V případě zájmu o firemní víno nás, prosím, kontaktujte na vinarstvi@slorenz.cz.

  Copyright © 2022 Vinařství S. Lorenz Šaratice